Психолого-педагогічний супровід роботи з обдарованою молоддю

Однією з основних проблем освіти є підтримка обдарованості і таланту. До школи пред'являються сьогодні високі вимоги: створити умови для максимального розвитку учнів, правильно обрати оптимальні форми та методи роботи з обдарованими дітьми, формувати не лише інтелектуальні здібності, а й креативні якості дітей.

16 жовтня у нашій школі відбувся семінар директорів закладів загальної середньої освіти міста з теми «Психолого-педагогічний супровід роботи з обдарованою молоддю», на якому адміністрація школи, педагоги, практичний психолог ділилися досвідом роботи.
На заході були присутні начальник управління освіти Наталія Сергейко, завідуюча міського методичного кабінету Емма Ларюк, методисти Зінаїда Чухно, Любов Ходькова, директори шкіл. Гості відвідали фрагменти уроків, майстер-класи, заняття мистецької екостудії, ознайомитися з роботою шкільної дослідницької лабораторії, побули в ролі обдарованих учнів, переглянули виставу.

Семінар директорів 2019 Семінар директорів 2019 Семінар директорів 2019 Семінар директорів 2019 Семінар директорів 2019