Нумо, хлопці-2019!

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України у нашій школі пройшли щорічні спортивні змагання «Нумо, хлопці!» серед учнів 9, 10 та 11 класів.
    Учасники змогли перевірити свою силу, витривалість, влучність у таких конкурсах, як підтягування, віджимання, стрільба з пневматичної гвинтівки, жим гирі, кидки в кільце.
    Команди виступали злагоджено та згуртовано, тому перемогти могла будь-яка команда. Останнє змагання з перетягування канату і визначило переможців — ними стала команда 11 класу. Друге місце розділили між собою учні 9 та 10 класів.
    Змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я та юності! Як команди так і вболівальники отримали від перегонів заряд бадьорості та море позитивних емоцій.
    Ми вітаємо всіх учасників змагань із прекрасним результатом і бажаємо подальших успіхів у спорті!

Нумо, хлопці-2019 Нумо, хлопці-2019 Нумо, хлопці-2019 Нумо, хлопці-2019 Нумо, хлопці-2019