Зустріч випускників - 2020!

Вже давно стало традицією у першу суботу лютого запрошувати всіх випускників до рідної школи.
    1 лютого школа гостинно відчинила двері для зустрічі з випускниками минулих років.
    Цього дня колишні учні повернулися в дитинство, згадали щасливі моменти шкільних років, поспілкувалися із вчителями. Той заряд веселощів, оптимізму та енергії, який дарують такі зустрічі, дає сили, змушує прагнути до нових висот і надовго залишається в пам’яті яскравим приємним враженням.
    Наші випускники мають різні долі: хтось виходить заміж, хтось ще вчиться, хтось поїхав за кордон, але усіх їх об'єднує навчальний заклад, у якому пройшли найкращі роки дитинства і юності.
    І скільки б років не промайнуло, наша школа разом з її колективом завжди радо зустрічає і випускників, і гостей.
    До нових зустрічей!!!

Зустріч випускників 2020! Зустріч випускників 2020! Зустріч випускників 2020! Зустріч випускників 2020! Зустріч випускників 2020!