Зоряний олімп!

Традиційно в лютому ми вшановуємо кращих розумників і розумниць Шосткинської загальноосвітньої школи №8.
    Сьогодні урочисто вітали учнів-переможців міського етапу всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, мовно-літературних конкурсів імені Т.Шевченка і П.Яцика, «Проба пера», учнів-науковців-дослідників Малої академії наук та вчителів.
    Наталія Сикольчук, методистка управління освіти Шосткинської міської ради, вручила дітям дипломи, а педагогам – подяки.
    Наші досягнення: 33 призових місця на міському етапі олімпіад, 5 – на обласному етапі!
    6 переможців міського етапу МАН, 3 – на обласному етапі!
    5 призерів мовно-літературних конкурсів!
    У кожного із вас є доля, є талант.
    І кожен має в серці Божу іскру.
    Ідіть вперед, і кожен вдалий крок
    Робіть відважно!
    І напишіть життя, як ту веселку:
    Барвисто, радісно і палко!

Нагородження призерів олімпіад Нагородження призерів олімпіад Нагородження призерів олімпіад Нагородження призерів олімпіад Нагородження призерів олімпіад