Декада початкової школи!

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов у нашій школі Тиждень початкової освіти. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Відкриття відбулося на шкільній лінійці учнів початкової школи, де всіх присутніх ознайомили з планом  проведення тижня початкових класів. Він містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 1-4 класів.

Декада початкової школи більше інформації за посиланням

 

Відкрий серце для добра

408153367 845730854224915 6588626267584043365 nПідтримувати одне одного та пліч-о-пліч протистояти насильству, не сподіватись на випадковість, збільшити обізнаність і розуміння про форми насильства у суспільстві, привернути увагу до проблем подолання насильства, сприяти створенню суспільного простору, вільного від насильства – такі задачі ставить перед собою Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», що проводиться щороку в період з 25 листопада до 10 грудня.
У рамках акції у нашій школі були проведені онлайн- заняття, міні-лекції, месендж-презентації та години психолога.
 
Відкрий серце для добра Відкрий серце для добра Відкрий серце для добра Відкрий серце для добра Відкрий серце для добра

Коробка вдячності для ЗСУ!

Безмежна вдячність ЗСУ за відданість, міць і відвагу, за кожний новий день на своїй рідній землі. Віримо в перемогу! Віримо в Україну! Слава ЗСУ!».
Наша школа підтримала челендж «Коробка вдячності ЗСУ». Учні висловили свою шану та підтримку нашим воїнам. Крім необхідних побутових речей та смаколиків діти поклали в коробки й власноруч виготовлені сувеніри, листівки та малюнки - частинку свого маленького дитячого серця.
Працюючи разом, ми зможемо наблизити нашу ПЕРЕМОГУ!
Коробка вдячності для ЗСУ Коробка вдячності для ЗСУ Коробка вдячності для ЗСУ Коробка вдячності для ЗСУ Коробка вдячності для ЗСУ

Платформа "Мрія"

До уваги учителів, учнів та батьків!
✔️ Департаментом кіберполіції створено та підтримується проект «Мрія» https://mriya.social/,   який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезинформації, а також   російській пропаганді у мережі Інтернет.
 Платформа вже налічує декілька реалізованих проєктів:
✔️ Бот «Народний месник» https://t.me/ukraine_avanger_bot . Виявили техніку окупанта, його   поплічників, мітки, нерозірвані снаряди або випадки мародерства? Чи маєте камери зовнішнього відеоспостереження, де перебувають окупати? Надайте правоохоронцям через бот.
✔️Бот «StopRussia | MRIYA» https://t.me/stopdrugsbot . Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування небайдужим громадянам.
✔️Сервіс «MRIYA Automatic» https://social.qlixer.com/ . Безкоштовний автоматизований сервіс для боротьби з російською пропагандою.
✔️Канал «StopRussia | MRIYA» https://t.me/stoprussiachannel . Спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті. Канал - це головна інструкція щодо блокування.
✔️Гра «Котяцький драйв» https://play.google.com/store/apps/details... . Приєднуйся до наших котиків ЗСУ, ТРО та кіберполіції, клікай, щоб відбити навалу орків, та перемагай у цій війні.
Більш докладніше про платформу можете дізнатись за посиланням на презентацію: https://docs.google.com/.../1EtbkgnMXebVYXdIcPptW.../edit...
Разом до перемоги!🇺🇦💙💛

Благодійний ярмарок!

 
Щодня ми наближаємося до перемоги та кожною дією підтверджуємо, що немає більш згуртованої нації, ніж українці.
Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги. Під таким гаслом у нашій школі пройшов благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ «Разом до перемоги»!
Доброчинна подія об’єднала учнів, вчителів та батьків. Торти, тістечка, печиво, вафлі, піца, напої, вироби hand made – чого тільки не було на столах!
Кожен клас, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
Цікаві майстер класи з перших хвилин захопили своєю оригінальністю. Всі бажаючі могли виготовити обереги, створити кавового псаПатрона та повправлятися у влучності!!!!
За час широкомасштабного вторгнення це перший масовий захід у нашому закладі, де зараз – змішана форма навчання.
Під час цієї акції наша велика родина зібрала 11 600 гривень! Всі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ!!!!
Ми щиро вдячні нашим учням, вчителям та батьківській громаді за те, що з великою душею і теплом відгукнулися та долучилися до благодійного ярмарку! Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку – підтримати наших воїнів. Тримаймося! Разом до перемоги!!! Слава Україні!💙💛Фото за посиланням! Разом до перемоги!