Платформа "Мрія"

До уваги учителів, учнів та батьків!
✔️ Департаментом кіберполіції створено та підтримується проект «Мрія» https://mriya.social/,   який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезинформації, а також   російській пропаганді у мережі Інтернет.
 Платформа вже налічує декілька реалізованих проєктів:
✔️ Бот «Народний месник» https://t.me/ukraine_avanger_bot . Виявили техніку окупанта, його   поплічників, мітки, нерозірвані снаряди або випадки мародерства? Чи маєте камери зовнішнього відеоспостереження, де перебувають окупати? Надайте правоохоронцям через бот.
✔️Бот «StopRussia | MRIYA» https://t.me/stopdrugsbot . Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування небайдужим громадянам.
✔️Сервіс «MRIYA Automatic» https://social.qlixer.com/ . Безкоштовний автоматизований сервіс для боротьби з російською пропагандою.
✔️Канал «StopRussia | MRIYA» https://t.me/stoprussiachannel . Спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті. Канал - це головна інструкція щодо блокування.
✔️Гра «Котяцький драйв» https://play.google.com/store/apps/details... . Приєднуйся до наших котиків ЗСУ, ТРО та кіберполіції, клікай, щоб відбити навалу орків, та перемагай у цій війні.
Більш докладніше про платформу можете дізнатись за посиланням на презентацію: https://docs.google.com/.../1EtbkgnMXebVYXdIcPptW.../edit...
Разом до перемоги!🇺🇦💙💛

Благодійний ярмарок!

 
Щодня ми наближаємося до перемоги та кожною дією підтверджуємо, що немає більш згуртованої нації, ніж українці.
Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги. Під таким гаслом у нашій школі пройшов благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ «Разом до перемоги»!
Доброчинна подія об’єднала учнів, вчителів та батьків. Торти, тістечка, печиво, вафлі, піца, напої, вироби hand made – чого тільки не було на столах!
Кожен клас, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
Цікаві майстер класи з перших хвилин захопили своєю оригінальністю. Всі бажаючі могли виготовити обереги, створити кавового псаПатрона та повправлятися у влучності!!!!
За час широкомасштабного вторгнення це перший масовий захід у нашому закладі, де зараз – змішана форма навчання.
Під час цієї акції наша велика родина зібрала 11 600 гривень! Всі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ!!!!
Ми щиро вдячні нашим учням, вчителям та батьківській громаді за те, що з великою душею і теплом відгукнулися та долучилися до благодійного ярмарку! Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку – підтримати наших воїнів. Тримаймося! Разом до перемоги!!! Слава Україні!💙💛Фото за посиланням! Разом до перемоги!

Незламні випускники 2023!

Сьогодні історія дитинства для наших випускників добігає кінця….
Остання мить у школі…вручення свідоцтв про здобуття повної загальної   освіти. Хтось чекав цю мить з нетерпінням, комусь ще хотілося   затриматись у дитинстві, але час невблаганний.
Дорогі випускники, ви – надія і майбутнє України. Нехай вам щастить у  житті.
Залишились позаду шкільні роки, настало справжнє життя, з багатьма  перешкодами і труднощами. І тільки цілеспрямованість, завзятість,  працьовитість допоможуть вам
знайти себе у житті, стати тими, ким мрієте! В добру путь!!!! Хай щастить!!!👏💙💛
Незламні випускники 2023! Незламні випускники 2023! Незламні випускники 2023! Незламні випускники 2023! Незламні випускники 2023!

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі. Тож цього року ми робитимемо це вже 22-й раз. До слова, за даними ЮНЕСКО сьогодні у світі існує близько 6 тисяч мов, 43% з них знаходяться під загрозою зникнення. Зокрема, лише в Європі під загрозою перебувають 30 мов, 13 із яких – на межі зникнення.