Сьогодні історія дитинства для наших випускників добігає кінця….
Остання мить у школі…вручення свідоцтв про здобуття повної загальної освіти. Хтось чекав цю мить з нетерпінням, комусь ще хотілося затриматись у дитинстві, але час невблаганний.
Дорогі випускники, ви – надія і майбутнє України. Нехай вам щастить у житті.
Залишились позаду шкільні роки, настало справжнє життя, з багатьма перешкодами і труднощами. І тільки цілеспрямованість, завзятість, працьовитість допоможуть вам
знайти себе у житті, стати тими, ким мрієте! В добру путь!!!! Хай щастить!!!