День з рятівником!

13 вересня у навчальних закладах країни стартувала всеукраїнська  інформаційно-профілактична акція «День з поліцейським та   рятівником». Правоохоронці та надзвичайники пояснюють школярам правила   безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а   також знайомлять зі спеціальною технікою та спецзасобами.
     23 вересня такі інтерактивні заняття пройшли і в нашому навчальному закладі.   Представники оперативних  служб провели застережні бесіди з підростаючим   поколінням з правил безпечної поведінки вдома, на вулиці та на відпочинку, у   тому числі дітей ознайомили з алгоритмом дій при пожежі та при виявленні   вибухонебезпечних предметів. Учням цікаво було ближче познайомитися зі   специфікою роботи поліцейського та рятівника.

День з рятівником! День з рятівником! День з рятівником! День з рятівником! День з рятівником!