13 вересня у навчальних закладах країни стартувала всеукраїнська  інформаційно-профілактична акція «День з поліцейським та   рятівником». Правоохоронці та надзвичайники пояснюють школярам правила   безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а   також знайомлять зі спеціальною технікою та спецзасобами.
   23 вересня такі інтерактивні заняття пройшли і в нашому навчальному закладі.   Представники оперативних  служб провели застережні бесіди з підростаючим   поколінням з правил безпечної поведінки вдома, на вулиці та на відпочинку, у   тому числі дітей ознайомили з алгоритмом дій при пожежі та при виявленні   вибухонебезпечних предметів. Учням цікаво було ближче познайомитися зі   специфікою роботи поліцейського та рятівника.

  День з рятівником! День з рятівником! День з рятівником! День з рятівником! День з рятівником!

   1 вересня – День знань – традиційне свято для кожної школи в Україні. Цей день   хвилює уяву: і маленького першокласника, і майбутнього випускника школи, і   усіх, хто будь-коли навчався в школі.

   Сьогодні була відкрита нова сторінка нового цікавого 2020-2021 навчального року!   Нехай він стане для всіх нас роком нових звершень, приємних несподіванок і     незабутніх зустрічей та мине із хештегом #максимально_шкільний.

   

  День знань 2021! День знань 2021! День знань 2021! День знань 2021! День знань 2021!

   Останній урок у школі, останній дзвінок, і ось довгоочікуване вручення свідоцтв. Чи є  що більш зворушливіше у шкільному житті, ніж ця подія? Мабуть, немає… 

   Саме ця подія 25 червня зібрала у актовій залі школи випускників для вручення  свідоцтв про повну загальну середню освіту, які подолали один із етапів на шляху до  дорослого життя.

   Бажаємо нашим випускникам успіхів, впевненості у власних силах, невичерпного   завзяття та здійснення всіх мрій. В добру путь!

   

  Випуск 2021! Випуск 2021! Випуск 2021! Випуск 2021! Випуск 2021!

  Сторінка 1 із 12

  КОРИСНІПОСИЛАННЯ

  ЗНАЙТИНАС

  © 2022 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"