Досягнення учнів

    нашої школи

     

    Вітаємо призерів ІІ (обласного) етапу МАН України 2020 року: Ростислава Турчина (9 клас) - І місце, 

    Катерину Бакаєву (10 клас) - ІІ місце,

    Вікторію Лисокінь (11 клас) - ІІІ місце,

    Ярославая Галая (8 клас), учасника конкурсу

    та їх учителів, наукових керівників Міняйло Н.І., Рахманенко С.М., Сапегіну В.А. Так тримати!!!

    Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

    з інформаційних технологій:
    Бурлика Ігоря (10 клас) – ІІ місце,

    Воронця Дениса (10 клас) – ІІІ місце,

    Стрельцова Антона (8 клас) – ІІІ місце

    та вчительку Тетяну Бандуріну

    з екології

    Бакаєву Катерину (10 клас) - ІІ місце

    та вчительку Наталію Міняйло

    з історії

    Єрьоменко Анастасію (10 клас) - ІІ місце

    та вчительку Ольгу Турочку



    Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

    з математики

    Юлію Дегтяр (6 клас) – ІІІ місце

    та вчительку Тетяну Онищенко

    з правознавства

    Аліну Сачко (9 клас) – ІІІ місце 

    та вчителя Олександра  Кириченка

    з географії

    Пилипенка Дмитра (8 клас) - ІІІ місце

    та вчительку Ірину Сірик

    з російської мови та літератури 

    Петренко Анастасію (9 клас) – І місце,

    Сорокіну Анастасію (10 клас) – ІІІ місце,

    Самойлову Дарію (9 клас) – ІІІ місце

    та вчительку Світлану Кусочкіну

    з біології

    Бакаєву Катерину (10 клас) – І місце,

    Тарасенко Валерію (9 клас) – ІІІ місце,

    Лисокінь Вікторію (11 клас) – ІІІ місце

    та їх учительку Наталію Міняйло  

    з історії
    Комар Захара (8 клас) – ІІІ місце,

    Сачко Аліну (9 клас) – ІІ місце

    Єрьоменко Анастасію (10 клас) – ІІ місце

    Бакаєву Катерину (10 клас) – ІІІ місце

    Плоскоголового Максима (11 клас) – ІІІ місце 

    та вчителів, які підготували  Ольгу Турочку і Олександра Кириченка  

    з  екології

    Бакаєву Катерину (10 клас) – І місце,

    Лисокінь Вкторію (11 клас) – ІІ місце

    та вчительку Наталію Міняйло 

     

    з української мови та літератури

    Федоренко Марію (9 клас) – ІІ місце,

    Самойлову Дарію (9 клас) - ІІІ місце,

    Бакаєву Катерину (10 клас) – ІІІ місце,

    Єрьоменко Анастасію (10 клас) – ІІІ місце,

    Куліш Марію (7 клас) – ІІІ місце

    та учителів Ірину Бобровицьку, Наталію Лакозу  

    КОРИСНІПОСИЛАННЯ

    ЗНАЙТИНАС

    © 2022 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"