Вітаємо призерів ІІ (обласного) етапу МАН України 2020 року: Ростислава Турчина (9 клас) - І місце, 

Катерину Бакаєву (10 клас) - ІІ місце,

Вікторію Лисокінь (11 клас) - ІІІ місце,

Ярославая Галая (8 клас), учасника конкурсу

та їх учителів, наукових керівників Міняйло Н.І., Рахманенко С.М., Сапегіну В.А. Так тримати!!!

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

з інформаційних технологій:
Бурлика Ігоря (10 клас) – ІІ місце,

Воронця Дениса (10 клас) – ІІІ місце,

Стрельцова Антона (8 клас) – ІІІ місце

та вчительку Тетяну Бандуріну

з екології

Бакаєву Катерину (10 клас) - ІІ місце

та вчительку Наталію Міняйло

з історії

Єрьоменко Анастасію (10 клас) - ІІ місце

та вчительку Ольгу Турочку



Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

з математики

Юлію Дегтяр (6 клас) – ІІІ місце

та вчительку Тетяну Онищенко

з правознавства

Аліну Сачко (9 клас) – ІІІ місце 

та вчителя Олександра  Кириченка

з географії

Пилипенка Дмитра (8 клас) - ІІІ місце

та вчительку Ірину Сірик

з російської мови та літератури 

Петренко Анастасію (9 клас) – І місце,

Сорокіну Анастасію (10 клас) – ІІІ місце,

Самойлову Дарію (9 клас) – ІІІ місце

та вчительку Світлану Кусочкіну

з біології

Бакаєву Катерину (10 клас) – І місце,

Тарасенко Валерію (9 клас) – ІІІ місце,

Лисокінь Вікторію (11 клас) – ІІІ місце

та їх учительку Наталію Міняйло  

з історії
Комар Захара (8 клас) – ІІІ місце,

Сачко Аліну (9 клас) – ІІ місце

Єрьоменко Анастасію (10 клас) – ІІ місце

Бакаєву Катерину (10 клас) – ІІІ місце

Плоскоголового Максима (11 клас) – ІІІ місце 

та вчителів, які підготували  Ольгу Турочку і Олександра Кириченка  

з  екології

Бакаєву Катерину (10 клас) – І місце,

Лисокінь Вкторію (11 клас) – ІІ місце

та вчительку Наталію Міняйло 

 

з української мови та літератури

Федоренко Марію (9 клас) – ІІ місце,

Самойлову Дарію (9 клас) - ІІІ місце,

Бакаєву Катерину (10 клас) – ІІІ місце,

Єрьоменко Анастасію (10 клас) – ІІІ місце,

Куліш Марію (7 клас) – ІІІ місце

та учителів Ірину Бобровицьку, Наталію Лакозу