Козаками бути - міцне здоров'я мати!

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей день ще відзначається День українського козацтва та Захисника Вітчизни. У переддень свят, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України в різні часи, для учнів 2-А класу було проведено свято "Козаками бути - міцне здоров'я мати!" Вихованці КДЮТ "Орлятко" та їх керівник Алпанова Н.М. підготували для дітей пізнавально-розважальну програму.Цікава розповідь про історію виникнення свят, вікторина, естафети, конкурси на спритність, рівновагу, витривалість – все це подарувало прекрасний настрій  учням.Проведення таких виховних заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Козаки Козаки Козаки Козаки Козаки